Co na tebe práskne tvůj účes??

19. srpna 2010 v 15:28 | Klárísek :-* |  Testy
Bez ofiny
Jsi nabitá energii a jsi královnou večírků.!Je tě všude plno,jsi vysmátá,pořád dobře naladěná a optimistická.Není divu že nesmíš chybět na žádné párty.Svou záplavou energie hned každého nakazíš, a když si něco umaneš, dosáhneš toho..!!

Pěšinka uprostřed
Jsi ctižádostivá a silná osobnost,co si jde za svým cílem a pevnou vůli by mohla prodávat na kila.Zkrátka víš co chceš, a jsi připravena za to bojovat.Zkuz se ale tolik neztresovat,nemusíš přece vždycky stihnout všechno najednou.Krok za krokem bohatě stačí..!!

Pěšinka na pravo
Jsi citlivka a i když se necítíš zrovna nejlíp,klidně necháš kámošku,ať se ti vypláče na rameni,přestože bys sama potřebovala politovat.Dokážeš se vžít do kůže ostatních a soucítit s nimi.Je na tebe stoprocentní spoleh,ale pozor, ať toho nikdo nezneužívá.

Pěšinka na levo
Jsi aktivní a pravá power-girl!Když máš sedět déle než minutu,už to s tebou šije a jsi nervózní.Klidně se vyblbni a vibí přebitek energie při sportu,ale dávej pozor na lidi,kteří se umí na energii nabité lidi napojit a vysávat je skoro jako upíři..

Lokýnky
Jsi vnímavá.Když si vybavíš jaký koli moment,hned víš,jak ses v tu chvíli cítila,vybavují se ti tváře i vůně...Jsi emociální a pro leccos se dokážeš nadchnout všemi svými smysli.Hodně lidí ti tuto vlastnost závidí,nesni ale tolik,mužeš totiž působit lehce mimo..!!

Barva nebo přeliv
Jsi odvážná a občas si říkáš,jak si mužeš tak skvěle rozumět s kluky?Je to tím,že máš tak trochu jejich přístup k životu,zajímají tě neholčičí věci,a kluci tě proto vyhledávají.Navíc umíš i sebodvážnější kousek ozdobit holčičím usměvem..!!

Ofinka
Jsi kreativní a sršíš super nápadymkteré se ti honí hlavou,musíš ale uznat že je často nedokážeš uskutečnit,viď??Neva!Horší je něco vymyslet,než zrealizovat!Můžeš tím přece zaúkolovat své přátele!Každý nemůže umět všechno a ty jsi zrovna mozek!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš svou letní lásku???

ANO..!!
NE..!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama