Leden 2010

Hláásně te prosím!!!

30. ledna 2010 v 9:39 | Klárísek =*
Hlásněte pro mně prosím Zde Prosíím!!!

Cjooo!!!!!Do pr****

26. ledna 2010 v 18:50 | Klárísek =* |  Vylévám si srdíčko
Tak takhle jsem to vážně nechtěla:-(...Patrik mi dal kopky,prej kvuli jiný:-(...Chjoo já to nezvládám,mám totalní depku a nwm co s tím...Strašně moc mě to mrzí a pořád ho miluju..Já nwm co mám bez něj dělat..Byl pro mně důležitej a já se bez něj neobejdu..Vlastně všechny školy co jsem si vybrala jsou blízko něho a ani na intru nebudu..A mohla jsem být jenže já chtěla být s ním:-(...Já jenom nwm co jsem dělala špatně???Teď se spolu mc nebavíme amě to strašně mrzí..On je totiž moc fajnovej kluk a dalšího takovýho asik jen tak nepoznám mno...Já vím teď si určitě říkáte mno jo dva pubeťáci si hráli na lásku..Ale ono to tak není my se vážně milovali a já nwm proč se to tak náhle změnilo:-(..Jediný co bych teď chtěla,aby se ke mně vrátil,ale to se mi bohužel nesplní..Taky jsem udělala spustu chyb a já to vím,ale omluvila jsem se mu za ně a to pokáždý a mrzí mně to pořád..Páťo jestli tohle budeš číst tak se ti strašně mc za všechno omlouvám a chci jenom abys věděl že tě pořád miluju a nikdy nepřestanu!!!!

Ahoooj!!!!

26. ledna 2010 v 18:43 | Klárísek =* |  Keci keci plác plác
Ahojky tak dlouho už jsem sem nenapsala nějáké novinky a teď mám hned tři...A to sice dvě dobré a jednu pro mně hodně špatnou..Mno tak asik začneme těma dobrejma nee??Takže první dobrá zpráva je že budu mít nový mobil..Nevyrábí se vČesku takže budu originální je z činy a z motivem Hello Kitty...Je dotykovej ale má i klavesnici což je super..Stále budu moc psát smsky v kapse po slepu..Fotku mobilu kdyžtak naleznete pod tímto textem..Sem na tolik dobrá že jsem si na něj sama ušetřila,což je u mně k udivu..Pač vždycky když mám peníze tak je hned utratím..Určitě to znáte..A další dobrá zpráva je že moje segrá nejspíš čeká druhé mimi..Teda ještě to není jistý,dělala si tes,takže se uvidí až zítra..Když tak bych vám to sem ještě písla..Je užasný že se moje rodina takhle rychle rozrůstá co myslíte??Mno a ta špatná zpráva je že se semnou rozešel můj kluk..Ale o tom víc v rubrice vylévám si srdíčko..A vůbec blíží se nám pololetí a prázky!§Tak jaký bude výzo??Já jsem na tom teď dobře mno mám jen tři trojky a to sice z MATIKY ZEMÁKU A NĚMČINY!!!To jde ne??A co budete dělat o prázkách??Já nejspíš bohužel budu doma..Mám kašel nějákou pitomou chřipku která mi zníčila pobyt se ségrou na horách:-(..Chjooo to není féée...

Máš chuť na super přezdívku??

26. ledna 2010 v 14:45 | Klárísek =* |  Cool

Jako první si vyber měsíc narození

Leden. nepříčetně
Únor. ohromně
Březen. mega
Duben. super
Květen. monstrózně
červen. giga
červenec. našlapaně
srpen. turbo
září. raketově
říjen. strašidelně
listopad. prďácky
prosinec. hustě

Potom den svého narození

1. lízatko
2. pusinkový
3. prďácky
4. našlapaný
5. plenkový
6. houpací
7. medvídkový
8. andělský
9. maximální
10. bleskový
11. malinový
12. medový
13. mazlivý
14. hlaďoulinký
15. ťuťánkovský
16. ňuňánkovský
17. heboučký
18. šlehačkový
19.čokoládový
20. miloučký
21. plyšový
22. sametový
23. sexy
24. sluníčkový
25. pokladničkový
26. prdelkoidní
27. pupíkový
28. vymazlený
29. králičkový
30. zobáčkový
31. cukrový

A nakonec letopočet narození
Příklad:narodila si se 1994.
Počítej:1+9=10+9=19+4=23´2+3=5
Takže si najdi slovo pod číslem pět!!

1.drobek
2.dortíček
3.micinka
4.mazlík
5.medvídek
6.pupíček
7.srdíčko
8.prasátko
9.slunečnice

Já jsem se narodila 2.7.1994!!
Tudíš moje přezdívka je Našlapaně-pusinkový- medvídek a jáká je ta tvoje???

Zmákni zkratky

26. ledna 2010 v 14:31 | Klárísek =* |  Cool
Lol - směju se
Rofl - válím se smíchy po zemi
Btw - mimochodem
Im(h)o- podle mého skromného názoru
Thx - Děkuju
Cya - Sbohem/uvidíme se
N1 - pěkný kousek
Gr8 - skvěle
W8 - počkej
Idk - Nevím
Np - žádný problém

Romantické SMS

26. ledna 2010 v 14:27 | Klárísek =* |  Cool
Až se jednou sejdeme,budeme si v očích číst..Pak si ale řekneme,že bez lásky nelze žít..

Mám ráda Tvé oči,Tvůj úsměv a Tvé rty..Nechci být víc sama,chci být tam kde jsi Ty!!

Ve svém životě potřebuji tři věci:slunce,měsíc a Tebe..Slunce pro krásný den,měsíc pro krásnou noc a tebe napořád..

Dobré ráno,hezký den,kdopak Ti to přeje jen??Zkus hádat tu dušičku,která na tebe neustále myslí,trošičku...!!!

Pomazleníško

26. ledna 2010 v 14:23 | Klárísek = * |  rady pro kluky i holky

Top Mazlení

Žhavá poselství šeptem
Až budeš příště hodně blízko u svého kluka,něco moc sladkého mu pošeptej do ouška.Například nějáký kompliment o jeho krásném těle nebo jak bys byla ráda,kdyby tě políbil..Tím budeš působit neuvěřitelně sexi..

Líbání ouška
Věděla jsi že ucho je to nejlepší místo,kde můžeš svého miláška pěkně nažhavit?Už jen tvůj dech,který na svým oušku tvůj kluk ucítí,je vzrušující..Něžné kousání nebo hra jazyka an ušním lalučku mu rozhodně spusobí husí kůži po celém těle..

Hravý prstík
Je více gest,které kluky u mazlení vzrušují.Ale jen tohle jedno má zaručeně stoprocentní učinek vždy a všude..Přejížděj si ukazováčkem přes rty,třeba se do něj i trošku kousni a pak můžeš nakonec přejet přes rty tvého miláška..

Až do svítání
Když zapadne slunce,nastává čas upírů:tvoje rty se pomalu blíží k jeho krku...Bude úplně bezbranný,když ho začneš na krku jemně šimravě líbat.Ale na druhou stranu bys neměla zapomenout na to,že vás oba může po těchto hrátkách potkat stejný osud, a sice pořádný cucflek!§Na to dej pozor...

Out Mazlení

Chytání za zadek
Může to znít komicky,ale je to tak!!Kluci zbožnují,když můžou svým holkám sahat na zadek,ale u sebe to tak rádi nemají..A to už vůbec nemluvím o tom,když je holka přes zadek plácne...

Prkno v posteli
Spousta holek je ze zbytečného strachu v posteli netečná a zdřevěnělá!Neví,co se sebou,natož s tím,když se s ní chce její kluk mazlit.Je lepší,když si o tvé nejistotě nejdříve promluvíte,než abys všechny ty doteky jenom protrpěla a něžnosti neoplácela.To vám pak než radost může přinést zbytečné problémy...Nejlepší bude,když spolu příjdete na to,co se vám líbí oběma a kde chceš,aby se tě tvůj milášek dotýkal!!To je super zbližovák!!!

Na bradavky pozor
Opravdu není pro kluka snad nic horšího: on při líbání a mazlení samou vášní zapomene na svět okolo,užívá si každý totek a zavírá oči..A pak najednou"Au au au!!!- přisaješ se k jeho bradavce:-).Takhle ne!!Je úplně jedno,jestli to uděláš něžně,hrubě,pomalu,nebo rychle,jestli se přisaješ,kousneš,pohladiš,nebo olízneš - kluci nesnášejí zkrátka vše co se jejich bradavek týče!!!

Techno mooda

26. ledna 2010 v 13:49 | Klárísek=* |  Cool

Jsou to extravagantní bokové kalhoty, od kolen či zcela od shora rozšířené se zajímavými výšivkami,aplikacemi, které jsou stejné jak pro slečny, tak i pro pány. Kalhoty doplňuje pásek, většinou s kovovými trny. U slečen ještě můžeme vidět minisukýnky či kraťásky doplněné punčochami s velkými oky.

A horní díl modýlku? U kluků to jsou především vestičky,tílka, trika, ale vždy musí být na tělo a něčím zajímavá. Na to si oblékají mikiny. Slečny s hezkými proporcemi dávají přednost pouhým bikinám či miniaturním tílkům jiné tričkům, ale musí být sexy. Vše musí kopírovat ženské křivky.

Barvy a doplňky

Pokud jde o barvy, dávají technaři často přednost černé neutrální barvě, ale jsou k vidění i takoví návštěvníci akce, kteří hrají všemi barvami. I make-up je výrazný. Líčí se nejen holky ale i kluci. Zvýrazňují si především oči. Vlasy mají slečny upravené spíše dozadu, svázané nebo nagelované a kluci většinou nagelovaný "kokrhel".

Co se týče doplňků, málokterý technař se obejde bez vějířku. Nejen, že se s ním může ovívat, stále ještě dost klubů nevlastní klimatizaci, ale využije ho i jako doplně k při tanci. Dalším oblíbeným doplňkem jsou rukavičky nebo jen návleky na ruce a různé pokrývky hlavy například kovbojské klobouky. Neodmyslitelnou součástí některých technařů jsou černé sluneční brýle. Rádi se nechají unášet hudbou, tancem a ne být pod dohledem ostatních.

Lidišky pozastavuju blog...

23. ledna 2010 v 8:49 | Klárísek=*
Pozastavuju blog,vykašlal se na mě muj kluk a já jsem z toho dost nadně..Nwm co mám dělat takže ESbenka promiňte..

AU....co tě bolí??...srdce...ne! srdce tě nemůže bolet! Srdce můžeš mít zlomený, na srdci můžeš mít těžký kámen, ale bolet tě nemůže!...ale ano, bolí mě protože mi na něj spadl těžký kámen s názvem láska a zlomilo se mi...

Jsem tu pro Vás

14. ledna 2010 v 22:09 | Klárísek=* |  Reklamy
Jetli bude chtít někdo z vás upravit fotečky stačí písnout na e-mail:klarisek.mucky.blog.cz,nebo sem komentík..Hlavně napsat barvu písma,okraje a co tam má být napsáno...Ukázkové fotky najdete v rubrice fotečky..

Byl nudex

14. ledna 2010 v 22:07 | Klárísek=* |  Fotečky

Co bylo už není :P

14. ledna 2010 v 21:59 | Klarísek=* |  Fotečky
Moji milášci

14. ledna 2010 v 21:54 | Klárísek=* |  Fotečky

Životní motta

14. ledna 2010 v 21:45 | Klárísek=* |  Cool
Je ti 5 a každý ti závidí, je ti 10, neumíš násobilku, ale každý ti závidí. Je ti 15, prožíváš první lásku, a každý ti závidí. Najednou se ohlídneš a zjistíš, že na všechno ti jeden život nestačí. Pak začínáš závidět pětiletým...

Snažím se dostat nahoru. Proč? Aby mě zas někdo srazil dolů!

Žít neznamená: prachy, to, majetek.. Znamená to jen: štěstí, smůla, láska, dech...

Všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná hezčího.

Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem tvého života!

Pane bože, dej mi odvahu změnit věci, které změnit mohu, sílu vyrovnat se s těmi, které již nezměním a moudrost abych je od sebe rozeznal..

Neper se, život Ti dá na hubu sám!

I pád na držku je pohyb dopředu

Dokud dýchám žiju, a dokud žiju, budu bojovat, abych mohla dýchat.

Život je jako unesenej autobus... vždycky se najde někdo, kdo ti nedovolí vystoupit.

Když máte pocit, že máte vše pod kontrolou, prostě jenom nejedete dost rychle.

Motta o přátelství

14. ledna 2010 v 21:41 | Klarísek=* |  Cool
Mám dvě ruce - jednu abych stiskla dlaň u těch, s kterými kráčím, druhou, abych zvedla ty, kteří padají.

Chudý ten, jež nemá žádné přátele… Ovšem ten, který jich má hodně je mnohdy ještě chudší, protože je rozdíl mezi tím, který si říká přítel a tím, který přítel opravdu je…

Vědět, že kolem sebe mám ty správné lidi, je to nejlepší co může být, bohužel, někdy se to ve špatné obrátí a ty zjistíš, že sis na prsou hřál dlouho zmiji…

V objetí přítele se cítíte v bezpečí, protože víte, že vás nikdo nemůže zranit... a to vám dává sílu a hřejivý pocit u srdce.

Když pláčeš, pláču také, když se směješ, směji se také. Když se bojíš, bojím se o Tebe. Když se zraníš, cítím bolest. Až jednou ZEMŘEŠ, ten den ZEMŘU i já...

Přátelství je jako křišťál, krásné a křehké. A pokud ho jednou upustíš, už nikdy neslepíš jeho střípky zpět.

Když se ti otočí zády nepřítel, kopni ho do zad. Když se však otočí zády přítel, počkej, až se otočí spět.

Někdy si člověk myslí, že život zvládne hravě, ale to nejde, každý si musí vážit toho, co má a spokojit se s tím, protože vždycky máme u sebe to nejcennější a to jsou přátelé, kteří nás dokáží podržet i v nejhorších chvilkách v životě.

Ztráta přítele je jako vražda... nikdy nevíš, kdy příjde vrah a zabije tě, stejně tak nevíš, kdy tvoje přátelství skončí...

Kdosi řekl že opravdový přítel je ten, který zná písničku v tvém srdci a dokáže ti jí zazpívat, když ty sám jsi ztratil slova.
Takových písniček znám několik, přesto mám pocit, že nikdo nezná tu mojí...

Přijd´ ke mně, když máš problémy a já ti poradím. Jestliže tě budou ostatní ponižovat, zastanu se tě. Když tě všichni opustí, já zůstanu s tebou. Rozveselím tě, když ti bude smutno. Pokud uroníš slzu, začnu plakat. Jestliže tě budou ostatní nenávidět, já tě budu mít rád. Já budu mluvit pravdu, když ostatní budou lhát. Přijď za mnou, jestliže ti okolí nebude rozumnět, a já tě pochopím. Navštiv mě v nesnázích a podám ti pomocnou ruku, protože opravdoví přátelé zůstanou vždy spolu a nikdy jeden druhého nezradí...

Tvrdí se, že máme přátele, aby nás podrželi, když padáme. Můj otec mě naučil nepadat.Že jediný, kdo mi pomůže, když budu v úzkých, budu jen já sám. Tvrdil: buď samostatný, nyní jsem sám.

Pár mott o lásce

14. ledna 2010 v 21:33 | Klárísek=* |  Cool
Proč se říká, že člověk nemůže milovat zakázané ovoce? Protože to neuznávají druzí? Protože to nepodléhá normám společnosti? Ne! Člověk může milovat zakázané ovoce, je jen na člověku, co si přeje a po čem touží. Touha je něco, co je ve všem. Ve všem živém i neživém.

Jsme-li vzdáleni toho, koho milujeme, ovládáme se zdánlivě bezpečněji, čím mocnější je naše láska, ježto všechnu sílu vášně, která se dříve vybíjela navenek, obracíme do svých niter. Ale jak brzy, jak rychle jsme vytrhováni z tohoto bludu, když se pojednou před našima očima ve vší své nezbytnosti opět objeví ten, o kom jsme se domnívali, že se ho dovedeme zříci.

Láska je silný cit, je to touha s někým být... Je to oheň vášně, i pramen něžnosti... Je to hořkosladké nic, podobné věčnosti... Má-li jádro ryzí, pak nikdy nevymizí…

Nemiluj pro to, jak ten druhý vypadá… Miluj pro to, jaký doopravdy je…

Máš rád pohádky? Chceš, aby i život končil vždy dobře? Pak svůj život učiň pohádkovým… Stačí ti k tomu málo: Raduj se z maličkostí. Starosti hoď za hlavu. A miluj, protože láska nás činí šťastnými. Raduj se i z bolesti, kterou způsobuje, protože jsi aspoň měl možnost prožít něco krásného…

Láska nás provází po celý život. S naším prvním nádechem jsme nalezli matčinu láskyplnou náruč. Během života často potkáme lásku, ať už si jí povšimneme, nebo ne. A naše poslední minuty bude sledovat někdo se slzami v očích a slovy: "Miluji Tě…"

Láska z jedné strany

"Velmi odlišné přání jsou v této lásce, milující chce nemilující a nemilující nechce milujícího! Trochu obchodu podobné to jest, kde prodejce touží prodat co nejdráž a naopak kupující koupit co nejlevněji."

Láska je silné slovo a ti, co ho vypouští z pusy, by měli vědět, o čem to mluví. Láska je dobrovolné vzdání se života tím, že ho daruješ někomu jinému.