Jmenný horoskop na prázdniny

20. srpna 2009 v 23:42 | Klárísek:-* |  Cool
Zuzana - Zuzany jsou společenské.Letní oslava?Grilování u příbuzných?Tam nemužou chybět.Jsou vždy nepřehlédnutelné.Mají kolem sebe rády ctitele,ale ve svých citech nejsou stále.Čeká je léto plné dobrodružství.

Sandra - Sandry jsou rádi vůdčí osobností - mají silný charakter,I když mají sklony své přátele ovládat,jsou dobré kamarádky.Mají nos na obchody.Kdoví,jestli tyhle prázdniny nebudou prvním krokem k vašemu....bohatství.něják se zkrátka začít musí a je jedno,jestli umyjete pár aut nebo pomůžete sousedům sebrat jablka.

Evelína - Evelíny jsou k druhým opravdu náročné, a proto je někdy těžké uspokojit jejich očekávání.Své okolí posuzují podle sebe,to protože jsou samy perfektcionistky.Prázdniny jsou ideální čas aby se uvolnily.Konec konců,lidi bez chyb neexistují.

Oldříška - Oldříšky často zdrobňují svoje jméno aby znělo míň...důstojně a starobyle.Oldřišky jsou milé a hóóódně kulturně založené,Cílů,které si vytýčili se jenom tak nevzdají a obvykle jich dosáhnou.Hodně důležitý je pro ně vzhled - počítají si kalorie a dávají si do těla.Vypadá to že o prázdninách tuhle snahu někdo opravdu odcení.

Petra - Petry jsou nepřehlédnutelné.Neví,co je to tréma a nesmělost a protože mají umělecké nadání,často jsou někde k vidění nebo slyšení.Lehce se zamilují a nemají s kluky problémy - pořád se kolem nich nějácí motají.Ale je lepší jim příliš nevěřit - od lásky je k nenávisti jen krůček...

Vladěna - Vladěny jsou upřímné a často říkají co si myslí,což jim může způsobovat problémy.Často sní o tom co budou jednou dělat,kým se v budoucnu stanou,ale obvykle si tyhle předctavy idealizují.Možná jsou prázdniny správný čas na to,aby konečně začaly uvažovat realisticky.

Johana - Johany jsou veselé a většinu času spokojené se životem.Hodně věcí jim vychází,úspěchy přicházejí bez potíží.V lásce jsou věrné a zamilují se na život a na smrt.Bývají dobré umělkyně,nikdy se sní nebudeš nudit.I když na první pohled vypadají nevinně,umějí vytáhnout drápky,když je to potřeba.

Lada - Když vstoupí do místnosti,můžeš čekat,že se něco bude dít.Lady mají vždycky co říct,rády se zapojí do diskuze a jdou až k jádru věci.Zajímají se o umění a mají rády pěkné předměty,Jestli má na táboře někdo přestěhovaný nábytek podle zásad feng shui,je pravděpodobné,že je to právě Lada!

Pavlína - Pavlína je fajn kamarádka - dokáže rozedmát až k slzám,ale ve vážných situacích je na ní spoleh.Má ovykle spoustu známých a je talentovaná.Ráda vymýšlí zvláštní historky a pak je přepisuje.Vypadá to,že prázdniny jí přinesou spoustu nového materiálu.

Alena - Aleny mají dobrou intuici,jsou upřímné a přímé.Málokdy mění názor a obvykle si dovedou dobře vybrat.Na kluky se dívají s despektem...dokud jim některý maximálně nezamotá hlavu.Prázdniny budou ideální na poznaní někoho takového.Aleny hodně štěstí při vybírání!

Klára - Kláry mají rady tajemství,žijí ve fantazii a jdou si svými cestičkami.Často mají umělecké nadání,ale nepotřebují chválu ani publikum - chtějí prostě dělat,to co ej baví.Jestli se jmenuješ Klára,připrav se na to,že letošní prázdniny budou pěkně ulítlé!

Hana - Hany se drží trochu v pozadí.Přitahují je různá tajemství a nevyjasněné záležitosti.Životem se neřítí jako bouře a toho,co chtějí,dosáhnou postupně a velmi pomalu.Važí si klidu a pořádku,ale prázdninový výlet jim jejich zásady převrátí vzhru nohama.

Miluše - Miluše milují kultůru a volný čas tráví v pokoji,který si samy vyzdobily a upravily.K problémům a povinnostem přistupují velmi zodpovědně a v každé situaci je na ně zpolehnutí.Miluše,nezapomínejte že prázdniny jsou především obdobím klidu,zábavi,nic nedělání a odpočinku!

Helena - Heleny jsou šikovné a bystré,ale občas bývají líné.Jen málokterý dobrý nápad dokáží uskutečnit.Prázdninový výlet je ideální přiležitostí,jak ukázat,co se ve vás zkrývá.Teď už stačí jen vymyslet,kam své kamarády vezmete..


Omluvám se jestli jste se tu nenašli,ale víc jsem jich opravdu nesehnala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama