Hezouni přímo pro tebe

21. srpna 2009 v 8:17 | Klárísek:-* |  Testy
1)Jaký plakát by sis pověsila v pokoji nad postel?
a)Alfonsa v bílé košili.
b)ámera na jednom z věčírků.
c)Dannyho v těsných kožených kalhotách.
d)Richieho v trenýrkách popíjejícího čus na plaži.

2)Která skladba tě naladí na romantickou strunu?
a)Rihanna Unfaithful
b)Nelly Furtado In gods Hands
c)US 5 Maria
d)Jojo too Little,too Late

3)Jaký týpek je podle tebe nejtrapnější??
a)Pohledný brunet se zlatými řetězy,náramky a prstýnky na rukách
b)Hezký špinavý blonďák,který se šťourá v nose
c)Sladký blonďák v teplákách s lampasy
d)blonďák v dlouhými vlasy,který se v zástěře motá v kuchyni

4)Na dyskotéce potkáš několik hezkých kluků,které ho bys ráda oslovila?
a)Tmavovlasého hezouna,který se opírá o zeď a má tak uhrančivý pohled,že ho cítíš přes zavřené oči
b)Blondýna,který tancuje jako by soutěžil v pořadu Star Dance
c)Krásného kluka,který se tulí k tvé kamarádce
d)Bezva kluka,který řádí se svými kámoši

5)Jakou scénu z videoklipu považuješ za nejromantičtější?
a)Východ slunce u moře.On náhodou nachází mušli,ve které je zásnubní prsten.Klekne si před svou vyvolenou na kolena.Podívej,je to osud.Tady jsem tě poznal a tady jsem teš našel tuhle mušli.Musíš být má....Ona vykřikne:Ano!,ale vítr fouká tak silně že to není slyšet.
b)Pár je společně na koncertu.davy šílí a on své dícve nasadí prstýnek na prst.Ona si myslí,že jí otravuje kluk,kterého nezná.Teprve pak jí to docvakne.Dojetím se rozpláče.
c)Sedí v parku.Najednou jim nad hlavami přeletí letadlo.Za sebou táhne transparent,na kterém je velkým písmem napsáno:Vezmeš si mě?Kluk,sladký blonďák,jí žádá,aby se podívala na oblohu.Ona netuš, o co jde,a říká:Jé,tady někdo utratil spoustu peněz.On:Hm to sem byl já.Podívá se na ní plný očekávání.Ona to dlouho nechápe,pak ho celá šťastná políbí.
d)Tramvaj nacpaná k prasknutí,dav rozděluje zamilovaný páreček.On na ní křičí:miluju tě a chci,aby sis mě vzala!
Cestující vzdychnou:Ach!Ona říká:Ano,ano,vezmu sitě.

6)Jaký typ kluka u tebe nemá šanci??
a)Hezounek,kterého uhánějí všechny holky
b)Takový,který dobře hraje na kytaru,ale je strašně nesmělý.
c)Takový,co tě zve do kina,do kavárny a na procházky.V jednom kuse,alwe mluví jen a jen o sobě.
d)Milý,velmi sladký,ale neskutečně žárlivý.

Nejvíc A
Frajírek typu Alfonsa
Tmavé oči,uhrančivý pohled milovníka.Bude ti zpívat serenády a hrát na kytaru pod tvým oknem.

Jak bued vypadat vaše první rande?
Milé úsměvy,procházka po parku,uhrančivé pohledy z očí do očí,nevinný dotek dlaní.Kouzlo!Budeš nadšená!To ale nepotrvá do konečna.Pak příjdou horší chvilky.Ukáže se,že zpívat umí,protože se slova písniček naučil nazpaměť,když se ho ale na něco zeptáš,Není schopný říct kludnou větu.Není to ale pro to,že by to byl pohledný Španěl.On jenna hodinách češtiny spal.Na matice asi taky,protože když ti v kavárně obědná něco k pití,hádá se s číšníkemo účet,který je podle něj moc vysoký.Ale co,můžeš mu na oplátku zaspívat písničku RBD,ve které Alfonso vystupuje(dodej jen ženský rod):Jsem nedosažitelná,vzdálená jako hvězda,láska,která je téměř nemožná,neviditelná jako vzduch,Jsem protebe nedosažitelná,jako vznešený anděl.

Njevíc B
Frajírek typu Sámera Issy
Pohodový typ,který tě bude přemlouvat,aby si za ním přijela,abys s ním chodila.Bude po tobě chtít,aby ses hodila do pohody.Dokáže tě svést pohledem...

Jaké bude vaše první rande?
Ty jsi slušná a dobře vychovaná dívka,budeš se snažit být v pohodě.On udělá všechno pro to,aby tě rozesmál - bude do tebe celý blázen.Převypráví ti stovky vtipů,předvede ti,jak jeho kamarád upadl an schodech.Měla bys jeho snahu odcenit...Krom toho se nenápadně rozhlédni kolem.Všimni si,jakými obdivnými pohledy se na něj dívají ostatní holky.Kdyby jen mohly,zabily by t pohledem a zaujaly tvoje místo.Dej mu šanci.Neříkej,že je hloupý,primitivní a že se šklebí jako opice.

Nejvíc C
Frajírek typu Rychieho
Na první pohled na něm nic neobyčejného nespatřuješ,ale hned si zamiluješ ten pohyb rukou,kdyý si odhrnuje patku z čela.Kromě toho bude milý,hodný a vždycky dochvilný.Trochu jako by snad ani nebyl z dnešní doby.

Jaké bude vaše první rande?
Nádherný počasí.Moře a...láska.První.Neobyčejná.Západ slunce.On a ty.Najde pro tebe kousek jantaru,nebo krásnou mušli.Když se ochladí,nabídne ti svou mikinu a koupí ti horkou čokoládu na zahřátí.Pak ti ukáže bezva místa,ktrá ještě neznáš.Ty mlčíš a jsi trochu vylekaná,protože jsi až dosud nikoho takového nepotkala.On si pomyslí,že ho vůbec neposloucháš.Nakonec ti může zazpívat jako Danny:If only you.Kdybys mě jen znala trochu lépe,kdybys jen poslouchala...Rdíme,rychle mu skoč do řeči a začni mluvit,nebo se alspoň usměj.

Njevíc D
Frajírek typu Dannyho
Jak sladký!Oči bys na něm mohla nechat.Je stále na co se dívat,je totiž tak krásný...Chtěla by ses s ním procházet,držet se za ruce,být jen s ním.

Jaké bude vaše první rande?
Šílené.Natrhá ti v parku kytky.Budete muset utíkat před stařenkou,která se rozčílí,že níčíte veřejnou zeleň.Podkáte městské strážníky....Budete se před nimi schovávat v lunaparku.NAm pro tebe na střelnici vystřelí plyšového medvěda a pozve tě na kolotoč.Je neuvěřitelné,že tohle všechno se semele v jeden den!Nakonec ti zazpívá uryvek hitu US 5 Maria:Vypadáš tak dobře,že bych se stebou chtěl(sám si to do textu přidá)znovu sejít.Co ti v tom brání?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik ti je???

0-5 15.8% (24)
5-10 13.8% (21)
10-15 23.7% (36)
15-20 21.1% (32)
víc než dvacet 11.8% (18)
víc než třicet 13.8% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama