Co chtějí kluci doopravdy??

11. července 2009 v 10:31 | Klárísek:-* |  Něco o klucích

Jak na to,aby si tě vůbec všiml?

43%kluků úplně nesnáší,když se chystají oslovit holku a je kolem kupa jejích kamarádek!To je totálně odradí!Stejně nejsou tak nadšeni z holky,která ze sebe zase nevydá ani hlásku,neboje naopak bombarduje milionem otázek.
23%kluků si myslí,že se jich klidně můžeš zeptat na telefoní číslo jako první.

Co to pro těbe znamená?

Fajn,teď už s určitostí víme,že tě kluci neosloví,když jsi opklopená kamarádkami.To se ale dalo čekat ne?Vždyť to jestli tě pozve na rande,nebo ti dá svoje telefoní číslo se týká jenom vás dvou.A nepotřebujete k tomu celý zástup zvědavců,kteří by si určitě neodpustilli vtipné komentáře.


Kam kluci mrknou nejdřív?

16%kluků nejdřív zhodnotí obličej a tvoje celkovém vystupování - jestli jsi sebevědomá a působíš otevřeně,nebo jsi stydlivka.A pozor!Postava je důležitá pro každého desátého kluka!Navíc pouze osm procent kluků odcení tvůj styl oblékání!Zbytek je šumák!

Co to pro tebe znamená?

Mít ideální míry 90-60-90?To u kluků zásadně nehraje roli!Kluci ti nejdříve kouknou do očí,očíhnou vlasy a pusu i to,co z tebe vyzařuje.Takže okamžitě nasaď zářivý úsměv!A zajímavé zjištění je,že 36%kluků je totálně fuk,jestli je holka výšší než oni!Míry se prostě celkově moc neřeší!

Jak se kluci dívají na stydlivky?

60%kluků nám prozradilo,že jim připadá fakt rostomilé,když je holka trochu stydlivá!Dokonce na každého pátého kluka to působí fakt sexy!Ale trochu pžekvapivé je,že jen 17%kluků je tak stydlivých,že by byli radči kdyby první krok udělala holka.

Co to pro tebe znamená?

Super!!Nemusíme ze sebe dělat kdoví jaký kovbojky a hrdinky!Odteď se můžeš s klidným svědomím na svého idola usmívat!Když si ani pak netroufne tě oslovit,budeš vědět,že ej to pěkný stydlín!A v tom je to na tobě!

Romantika ve dvou,nebo s celou partou?

62%kluků mnohem radči randí se svojí holkou sami!A jen pět procentdává přednopst setkání s celou partou.

Co to pro tebe znamená?

I když kluci jindy nedají dopustit na svojí věrnou partu,když jdou na rande,jdou kámoši stranou!Tam rozhodně nepotřebují,aby jim při tom někdo asistoval!Určitě je to hlavně kvuli tomu,že tě chtějí mít celou jenom pro sebe!A navíc nechtějí mít svědky,když něco pokazí a rande by skončilo jako totální katastrofa.Takže víš,jak na to:Rozhodně sebou nevláčej na rande kámošku,ani nejlepší!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss.WerunQa Miss.WerunQa | Web | 11. července 2009 v 11:15 | Reagovat

Přihlaš se na mém blogu Sonb máš na to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama