Červen 2009

Bejvávalo

20. června 2009 v 9:49 | Klárísek:-* |  Fotečky


Avatary-kočičky

10. června 2009 v 20:17 | Klárísek:-* |  Obrázky

avatary- šelmy

9. června 2009 v 11:46 | Klárísek:-* |  Obrázky


Avatary- psi

9. června 2009 v 11:38 | Klárísek:-* |  ObrázkyMoje colorizace

9. června 2009 v 11:32 | Klárísek:-* |  ObrázkyKam po základce??

8. června 2009 v 18:47 | Klárísek:-* | 
Po základce bych chtěla jít na policejní školu v Praze..Odkaz je ZDE.. Chtěla bych tam jít hlavně proto,protože mě baví pomáhat lidem a mám ráda adrenalín..Nebojte pokuty vybírta nebudu,tohle mě vážně neláká..já bych radči k zásahovce nebo proti drogovímu,prostě někam kde se něco děje..Já vím si říkáte holka,vždyť by neunesla ani to oblečení,ale já se nezdám sem sice droboulinká a malinká ale chodila jsem pělt let na judo do Nového Bydžova,byla jsem druhá na mistrovství české republiky ve váze do 41kg,což je dobrý výsledek..Kdyby mi náhodou nevyšla ta policejní tak bych šla na Ochranu osoby a majetku do Malých Svatoňovic,odkaz je ZDE ..A třetí školu to fakt nwm mno..Ale myslím si že na tu policejní do Prahy bych se dostat mohla,fyzičku mám celkem v poho,trojka z češtiny mi prej stačit bude a přímačky snad udělám...S vysvědčením na tom zas tak strašně nebudu budou asik 3 trojky a jinka samí jedničky a dvojky,a to sem v osmičce což je celkem good no ni?? K mí škole je to asik všechno..

Parta

8. června 2009 v 17:20 | Klárísek:-* |  Fotečky

Kámoši

8. června 2009 v 16:58 | Klárísek:-* |  Fotečky
ANÍÍSEK
MÁŇA A TEREZKA
KAŠENKA
ANÍÍSEK,MÁŇA,TEREZKA A KAŠENKA

KIKÍÍSEK
JARDA A HIBŠT
MIŠEL
MONINI

MACÍÍŠEK

JÁ,TÝNA A TERKA
JÁ A TERKA

TERKA,JÁ A MALEJ PATRIK
JÁ A TÝNAKámoščiny výtvory

8. června 2009 v 16:35 | Klárísek:-* |  Obrázky

Kámoščiny výtvory sou fáák super,jestli chce vidět více z kámošičina blogu,odkaz je ZDE!!


Moje výtvory x)

8. června 2009 v 16:30 | Klárísek:-* |  Obrázky

Tak tohle sem odkoukala od kámošky,je to fáákt hustý


Mno sem si majinko hrála s tužkou a papírem xD

Chceš spřátelit??

8. června 2009 v 15:23 | Klárísek:-* |  *SB*
Ahojky chceš spřáteli???Jestli ANO nech mi dole vzkazík s tvojí přezdívkou a odkazem na tvůj blog..K tomu abychom se spřátelili mám ale také nějáké pravidlo,které budu chtít,aby bylo dodržováno:
1)Každý měsíc nový článek
2)alspoň jeden komentík
Samozčejmně tyhle pravidla platí i pro mě!!
Tak zatím papa :-*Něco o mě

7. června 2009 v 23:05 | Klárísek:-* | 
thuikd

Takovej normální puberťáček,kterýmu se ničím nezavděčíte(teda aspoň rodiče to říkaj..),ale pravda to není...Abych pravdu řekla,když se pořádně rozjedu sem schopná udělat a překousnout cokoli..Jinak mám taky ještě dvě sestry a jednoho bratra,ale všichni jsou starší,takže doma jsem zůstala sama..Mno moje nejlepší kámoška???Jednoznačně Marcelka beuška moje,protože u ní vím že mě nikdy nepodrazí a že mě má ráda takovou jaká jsem...Jsem strašně vděčná za to že tě mám no prostě mx dvě = BFF...Taky sem chodila pět let na judo a umístila jsem se na druhém místě v mistrovství České republiky=)..Mým trenérem byl Jaroslav Hnát a můžu vám ho všem jenom doporučit,teda jestli že chcete dělat nějáký bojoví sport jako je JUDO,díky Jardovi mám doma spoustu poháru,medajlí a diplomů a díky JUDU sem se zase podívala všude možně po světě......Jinak šíleně moc miluju kluky tak to je asik jasný žhee?A hned po tom BMWéčka,motorky čtyřkolky atd...Mým vysněným autem je BMW Z9,vypadá asik takhle:

Mno není božíčkoví??Jenomže to bych musela být multimilionář,takže jako jestli máte doma někdo zbytečnej milion a ste ochotni mi ho dát??Tak sem s nim,budu vám vděčná do smrti...A to asik vše co bych vám o sobě mohla říct....


Móda a kultůra EMO

7. června 2009 v 22:37 | Klárísek:-* |  Emo

Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání (tvrdý styl a jemný styl). První vychází z "indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.

Druhý populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, blond, růžovou nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na oči, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují. Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.

Přestože "emo" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" zhusta jen proto, že se jejich styl oblékání shoduje s významem slangového výrazu.

Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.


Oblékání

Emo oblékání je stejné jako styl samotný - emocionální a originální. Emo kids se neřídí žádnými pravidly, nosí to co se jim líbí a to co jim sedí k náladě. Pokud mají špatnou náladu, můžete je vidět v oblečení tmavém. Emo oblečení ale není jen o tmavých barvách! To by přece bylo strašný! Když mají emaři dobrou náladu a jsou veselí, poznáte to, protože se vesele oblékají. Mají výrazné pestrobarevné oblečení. Na každém tričku uvidíte jasné barvy - bílá, červená, ostře zelená. Trička jsou často pruhovaná, ale nebývá to pravidlem.


Dnešní emo oblékání je ovlivněno pozéry, kteří absolutně netuší, co pravé emo znamená. Někde jen viděli, že někdo kdo nosí černou patku, tváří se jakoby zrovna umíral. Ale to nejsou emaři. To jsou jen pozéři! Ty k emu nepatří a nemají co mluvit do emo oblékání. Takže se nenechte ovlivňovat nějakými pravidly či pozéry, ale oblékejte se jak budete chtít.

Doplňky

Vnější doplňky:
- brýle se silnými černými obrubami, nejlépe z rohoviny;
- obrovský kruh na klíče "ala klíčník", ale stačí i prostá náprsní taška s řetězem;
- velký, masívní náhrdelník na krku;
- na rukách náramky (imitace obvázaných přeřezaných žil);
- piercing (ve rtech, v puse a vůbec na libovolném místě obličeje);
- různé tašky přes rameno (možno použít dokonce pošťáckou) nebo baťůžky s plyšovými medvídky a plackami na kšandách nebo na zipu. Všechno ještě vyzdobeno symboly načmáranými kancelářským bělítkem, samolepkami a kostkovými mašličkami;
- všemožné sponky do vlasů u Emo boys;
- Mikiny "klokanky" s kovovým zipem.

Ostatní:
- kosmetické zvýraznění pravého oka červenou nebo černou tuší (levé oko zakryté dlouhou patkou).
- Emo placky


Make-Up

Pro EMO make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně EMO girls dokonce používá výrazné umělé řasy. Nemá moc cenu to dále rozebírat, nechám make-up na vaší fantazii. Pro inspiraci se podívejte na pár videí...

Účesy

Emo vychází z punku, a proto jsou i účesy blízké punku. Pravidla pro účesy nejsou, stejně jako pravidla pro oblečení a apod. Emo kids se prostě řídí svými pocity a emocemi. Proto emaři často nosí patku. Zakrývají si půlku obličeje (jedno oko) jako výraz odproštění se od komerční společnosti nebo nechuti vidět naplno ten "špatný" svět kolem.


Co je vlastně EMO??

7. června 2009 v 22:36 | Klárísek:-* |  Emo

Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.

Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.

"Emo" styl je také často spojován se sebepoškozováním a sebevraždami, které jsou častým tématem písní od "emo" interpretů a také příspěvků na blozích a diskusních serverech navštěvovaných lidmi hlásícími se k tomuto stylu.

V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.

Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.

Když začala velká vydavateství zařazovat skupiny jako "emo", postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance, The Used, Hawthorne Heights nebo Taking Back Sunday, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči, i když ti už mají s prapůvodním emem jen málo společného.


Jak být EMO??

7. června 2009 v 22:33 | Klárísek:-* |  Emo

Emo pravidla nejsou! To by jste si měli sakra uvědomit. Proč by měl mít nějaký životní styl pravidla. Vždyť to ani není možné. Životní styl znamená to co každý den žijeme, jaké máme názory, co děláme ve volném čase, s jakými lidmi trávíme svůj život. A podle toho se můžete zařadit do určitého životního stylu. Slovo zařadit ale nesmíte brát doslovně. Někdo má rád diskotéky a uplá trička, tak je třeba technař. Ale neexistují žádné technařské pravidla.

A stejně tak je to i s emo stylem. Někomu se líbí žít emocionálně, tak je prostě emo. Ale i přesto, že emo nemá pravidla, můžeme emaře (ne emo pozéra) poznat podle určitých znaků. Emo uznává jakýsi životní styl a názory. Chce ovlivnit společnost, aby se chovala etičtěji a hummáněji - hlavně potom vůči zvířatům a přírodě jako takové. Proto se zajímá o politiku, ekologii a morální zásady. A i proto je zde snaha stát se sXe (SxE), což znamená "straight edge" - žádné drogy, tabák, alkohol (někdy třeba i kofein) a hlavně být veganem či vegetariánem. Také je tu samozřejmě silný " kult " DIY (nebo-li "Do It Yourself"), který spočívá ve vyrábění si různého oblečení, doplňků a pod. různými technikami. Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost. To by tak zhruba bylo k tomuto životnímu stylu.

Osobnost v EMO

Většina definic Emo poukazuje na to, že "Emo člověk" je otevřený ohledně svých emocí, citlivý, stydlivý, soustředěný na sama sebe, s puklým srdcem, zamračený a často tichý. Individuálnost Emo se také často spojuje s psaním poezie, která nabádá k nepokoji, depresi, osamělosti a hněvu, tryskající ze všeobecné neschopnosti pochopit autora. Poezie Emo používá kombinaci velmi emociálního tónu, proudu automatického písma, prostý rým (ABAB) nebo úplně bez rýmu, zmiňuje lidské tělo, hlavně srdce, používá velmi pochmurných nebo deprimujících přídavných jmen, neklid z nestálosti času a/nebo lásky, a ignoruje interpunkci, gramatiku, a/nebo i pravopis. Témata jako život - bolest jsou normální.

Některé definice Emo se přidržují toho, že typičtí Emo mají sklony způsobovat sami sobě bolest nebo i poranění, nejčastěji řezné rány a popáleniny nebo i jiná. Někteří říkají, že mezi Emo je běžné simulovat sebevraždy a sebeporaňování nebo způsobování si bolesti jen tak pro své potěšení.

Emo lze také snadno poznat podle používání stereotypních nicků a přezdívek na Internetu, často používají ironické básničky nebo klišé